4KAAD MIRADOR PRILLIKLAASID FOTOKROOM (sinine)

28,00

4KAAD ülimalt kvaliteetsed fotokroom klaasid, mis sobivad ideaalselt jooksmiseks, rattasõiduks ja suusatamiseks.

  • Kerged polükarbonaadist fotokroomsed klaasid 100% UV-kaitse (UV)
  • Suure löögikindlusega ja kerged polükarbonaadist fotokroomsed klaasid
  • Täiendav läätse ventilatsioon udu vältimiseks Anti Fog läätsede hooldus tõrjub vett, mustust ja õli
  • Klaasid sobivad Mirador mudelitele

 

Tootekood: G-00002 Kategooriad: , , ,

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted