4KAAD SPORDIPRILLID BEAT RACE FOTOKROOM (must-kuldne)

149,00

4KAAD spordiprilllidel on ülimalt kvaliteetsed fotokroom klaasid.

Suurendage oma jõudlust meie uute BEAT RACE spordiprillidega. Kaasaegne disain sobib suurepäraselt rattasõiduks ja talvespordiks. Suurendage oma kiirust ja stiili rajal või nõlvadel. 

  • Professionaalne silindriline varjestusobjektiiv eriti suure vaateväljaga ja kerged polükarbonaadist fotokroomsed klaasid 100% UV-kaitse (UV)
  • Suure löögikindlusega ja kerged polükarbonaadist fotokroomsed klaasid
  • Täiendav läätse ventilatsioon udu vältimiseks Anti Fog läätsede hooldus tõrjub vett, mustust ja õli
  • Purunemiskindel kerge spordiraam
  • Ülimalt haarduvad kummist ninapadjad ja oimuotsad tagavad kindla sobivuse olenemata sellest, kui palju higistate
  • Pehmed oimuotsad optimaalse sobivuse ja maksimaalse mugavuse tagamiseks uduste ja pimedate olude jaoks.
  • Vahetatav läbipaistev klaas uduste ja pimedate tingimuste jaoks
  • Professionaalne silindriline varjestusklaas eriti suure vaateväljaga

 

Tootekood: G-20128-must-kuldne Kategooriad: , , ,

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted