ATOMIC REDSTER C9 CARBON KLASSIKASAAPAD

359,00

Atomic Redster C9 Carbon klassikasaapad on tipptasemel  saapad, mida kasutavad professionaalsed suusatajad.

Kui iga gramm loeb ja kiirus on kuningas. Redster C9 Carbon on Atomicu klassikavaliku absoluutne tippmudel – seda armastavad sportlased, kes võistlevad maailmakarikasarjas. C9 Carbon on kergeim Atomicu klassikaline saabas, mis eales tehtud, kuid siiski erakordselt tugev ja ideaalne igal tasemel võidusõitjatele: hobi- või proffidele. Keskmes on uus Carbon Power Base; süsinikust välistald, mis on loodud ühest süsinikutükist.

See Altenmarktis käsitööna valmistatud süsinikust välistald on uskumatult kerge ja paindlik, et anda võimas ja suure jõudlusega löök. 3D Race Lacing System ühendab teie kanna ja paelad nii, et kui need tõmbuvad siis istuvad need ümber teie jala ja sobivad ideaalselt. Ja kui te suusatate, hoiab vastupidav, veekindel membraan teie jalad kuivana ja soojana. Ülim võidusõidusaabas!

Küsimuse korral helista +3725527910 ja leiame parima lahenduse!

 

Tootekood: AI5007780 Kategooriad: , ,

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted