ATOMIC REDSTER S9 CARBON UNI +SHIFT RACE SK (65-80KG)

589,00

Atomic Redster S9 Carbon tipptasemel võistlussuusad koos klambriga ja tehasemustriga AM6 (-1/-8).

Täpselt nagu ülikerge süsiniku võidusõiduratas, teeb Atomic Redster S9 Carbon uisusuusa eriliseks selle kergus ja kiirus, see hämmastab teid. Selle suusa üheks saladuseks on V-kujuline külglõik, millel on kitsas saba ja laiem ots, mis aitab paremini suuska valitseda. Selle Race Carbon Monocoque konstruktsioon muudab suusa veelgi kergemaks ja tugevamaks ning otsesema jõuülekandega kiiremaks libisemiseks. Suusal on ka liimitud plaat ja sidumissüsteem, mis tagab otsesema ja tõhusama ülekande. Optimeeritud paksuskõveratega Atomic Race Profile annab teile kontrolli ja stabiilsuse kõigis tingimustes. Populaarne Atomicu tippsportlaste valik.

Küsimuse korral helista +3725527910 ja leiame teie parameetritele parima suusa!

 

Tootekood: ABSS0 Kategooriad: , ,

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted