ATOMIC REDSTER S9 CARBON UISUSAAPAD

529,00

Atomic Redster S9 Carbon uisusaapad on tipptasemel saapad, mida kasutavad professionaalsed suusatajad.

Spetsiaalselt proffide jaoks loodud Atomic Redster S9 Carbon uisusaapad on Atomicu uisuvaliku tippmudel. See on kergeim Atomicu uisusaabas, mis eales tehtud, kuid siiski erakordselt tugev. Selle keskmes on meie Carbon Power Base SK; välistald, mis on valmistatud ühest tükist süsinikust, mis ümbritseb täielikult kontsa ja talda, tagades 100% jõuülekande ja järgmise taseme kiirenduse.

Full Carbon Cuff ühendab liikumisvabaduse külgmise stabiilsusega, samas kui meie 3D Race paeltesüsteem ühendab paelad ja kanna, nii et kui need pingutatakse, mähivad need teie jalgu, et tagada täiuslik tugi. Veelgi suurema mugavuse tagamiseks hoiab sisetald teid eriti mugavalt ja vastupidav veekindel membraan hoiab teie jalad kuivana ja soojana. Vähem kaalu, rohkem jõudu.

Küsimuse korral helista +3725527910 ja leiame parima lahenduse!

 

Tootekood: AI5007790 Kategooriad: , ,

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted