ATOMIC REDSTER S9 CARBON JUNIOR + RACE JUNIOR SK (35-50KG)

299,00

Atomic Redster S9 Junior on tipptasemel võistlussuusk noortele sportlstele, millel on tehasemuster AM6 (-1/-8).

Atomic Redster S9 Junior on parim Atomic võistlussuusk noortele, kes liiguvad vanuserühmades üles. Et aidata noortel edeneda, on see täis täiskasvanute mudelite Redsteri tipptehnoloogiat, mis on eriti kohandatud noorematele ja kergematele suusatajatele. Sellel on Densolite-süsinikkonstruktsioon, mille paksuskõver on optimeeritud, mis tagab kontrolli ja stabiilsuse kiirusel. Race Base sisaldab 6% spetsiaalset libisemislisandit, mis tagab suurepärase libisemise kõikides tingimustes.

Küsimuse korral helista +3725527910 ja leiame teie parameetritele parima suusa!

 

Tootekood: ABSS5 Kategooriad: , ,

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted