SWIX JAKK CROSS W (sinine)

89,00

Swix jakk Cross on klassikalise lõikega treeningjakk harrastajale.

Cross jakk on mugav softshell jakk, millel on klassikaline sirge istuvus. Jope esiosas on tuulekindel membraan, samas kui kaenlaalustes ega seljal seda pole, et tagada hea ventilatsioon. See on mugav, soe ja veniv – külgedel on sees harjatud Lycra. Jopel on helkurribad, mis suurendavad nähtavust ja on mitmekülgne treeningtoode, mis sobib kõrge intensiivsusega treeninguteks, murdmaasuusatamiseks ja matkamiseks.

Materjal: 100% polüester

Tootekood: 12346-sinine Kategooriad: , ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted