SWIX JAKK DYNAMIC M (punane)

220,00

Swix jakk Dynamic on loodud entusiastlikule murdmaasuusatajale.

Jakk on valmistatud hästi hingavast 3-kihilisest softshell materjalist ning sellel on lükrakangad tagaseljal ja varrukatel. Peamine materjal on kerge ja veniv. Lisaks on tootel peegeldavad detailid, mis muudavad pimedas nähtavaks. Jakil on tõmblukk, rinnatasku ja tasku tagaküljel. Sisemine krae on vooderdatud harjatud lükraga, et hoida sooja ja mugavust. Vöökohal on elastne pingutusnöör koos lisatud reguleerijatega, mis muudavad jaki hästi istuvaks.

Materjal: 100% polüester +PU

Tootekood: 12591-punane Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted