SWIX JAKK FOCUS M (must)

135,00

Swix jakk Focus on mõeldud kõrge intensiivsusega talvisteks murdmaatreeninguteks ja võistlusteks.

Jakil on tuulekindel pind, mis tagab hea liikuvuse ja ventilatsiooni. Jakk on konstrueeritud 4-suunalise venivusega ja ilma voodrita, all ääres on reguleeritav pinguti ja taskud rinnal ning seljal.

Materjal: 86% polüamiidi / 15% elastaani 170g m/2

 

Tootekood: 12314-must Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted