SWIX JAKK FOCUS W (helesinine)

135,00

Swix Jakk Focus on mõeldud kõrge intensiivsusega talvisteks treeninguteks ja võistlusteks.

Suusajakil on tuulekindel pind, mis tagab ühtlasi ka ventilatsiooni. Focus jakk on hea venivusega ja ilma voodrita, millel on taskud rinnal ja seljal. Jope all ääres on reguleeritav pinguti.

Materjal: 100% polüamiid (nailon)

 

Tootekood: 12318-helesinine Kategooriad: ,
SWIX

SWIX naiste suurustetabel

size chart figure
SizesXSSMLXLXXL
A – Body length – cm164-167164-167168-171172-175172-175172-175
B – Chest – cm828894100106114
C – Waist – cm647076828894
D – Hip – cm8894100106112120
E – Inseam – cm767879808181
F – Sleeve length* – cm757677798081
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted