SWIX JAKK LEGACY ANORAK (must)

320,00

Swix jakk Legacy Anorak on kerge ja hingav puuvillane jakk naistele.

Traditsiooniline ja praktiline jakk suusamatkadeks ja muudeks sportlikeks tegevusteks. Pehme puuvillane materjal kerge PU kattega, reguleeritav kapuuts ja all äär, ees 3 taskut, tõmblukk mööda vasakut küljeõmblust, reguleeritav varruka ava.

Materjal: 100% puuvill

 

Tootekood: 12036-must Kategooriad: ,
SWIX

SWIX naiste suurustetabel

size chart figure
SizesXSSMLXLXXL
A – Body length – cm164-167164-167168-171172-175172-175172-175
B – Chest – cm828894100106114
C – Waist – cm647076828894
D – Hip – cm8894100106112120
E – Inseam – cm767879808181
F – Sleeve length* – cm757677798081
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted