SWIX JOPE SURMOUNT (punane)

339,00

Swix jope Surmount on paks ja pehme sulejope, mis on loodud tõeliste põhjamaiste tingimuste jaoks.

Õlg ja kapuuts on tuulekindlad ja vett hülgavad. Nii kapuutsi kui ka äärist saab nööridega pingutada, et pakkuda täiendavat kaitset külma ja märja ilma eest. Kaelus on harjatud materjalist, mis tagab hea isolatsiooni ja mugavuse naha vastu.

Kangas 1: 100% polüester / 100% polüuretaan
Kangas 2: 100% polüester / 100% polüuretaan
Kangas 3: 100% polüamiid
Kangas 4: 92% polüester / 8% elastaan
Kangas 5: 100% polüester
Kangas 6: 90% pardisulg / 10% sulg

Tootjaleht  Soodus

Tootekood: 13153-punane Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

SWIX naiste suurustetabel

size chart figure
SizesXSSMLXLXXL
A – Body length – cm164-167164-167168-171172-175172-175172-175
B – Chest – cm828894100106114
C – Waist – cm647076828894
D – Hip – cm8894100106112120
E – Inseam – cm767879808181
F – Sleeve length* – cm757677798081
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted