SWIX LÜHIKESED PÜKSID PACE W (tumesinine)

48,75

Swix Pace jooksupüksid on venivast ja higi imavast materjalist, lisaks on püksid hästi hingavad.

Pace lühikesed jooksupüksid on valmistatud mugavast neljasuunalisest venivast materjalist, et pakkuda teile jooksmisel energiat ja jõudu. Põhiomaduste hulka kuulub tõmblukuga tagatasku. Püksid on kujundatud helkurdetailidega, et olla pimedas nähtav.

Materjal: 82% polüester / 18% spandex

 

Tootekood: 10034-tumesinine Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted