SWIX PIKAD PÜKSID ROADLINE M (must)

110,00

Swix pikad püksid Roadline on õhukesed jooksmiseks ja muudeks treeninguteks mõeldud püksid.

Neljas suunas venivast funktsionaalsest materjalist elastsed püksid on mõeldud nii jooksmiseks kui ka rullsuusatamiseks. Need Roadline püksid on anatoomilise lõike ja kergelt vormitud põlvedega, nii et need sobivad ka kõige intensiivsema treeningu jaoks. Vöökohas on laiem alläär nööriga, säärte tagumine osa on põlvedest kuni lõpuni alla hingavast võrkmaterjalist. Roadline pükstel on vasakul reiel suhteliselt suur tasku, näiteks mobiiltelefoni jaoks. Parema nähtavuse tagamiseks on pükstel ka helkurelemendid.

Materjal: 82% polüester / 18% spandex

 

Tootekood: 10029-must Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted