SWIX PÜKSID MURDMAA W (must)

95,00

Swix püksid Murdmaa on klassikalised softshell püksid, mis sobivad erinevatesse ilmastikutingimustesse.

Kõrge mugavus ja kerge soojusisolatsiooniga, elastsuse ning tuulekindla hingava membraaniga püksid, millel on ees kaks viltust lukuga taskut, nööriga vöökoht ja säärelukud, mis on mugavuse huvides kaitstud seest fliisiga.

Püksisääre sees on silikoon, et jalg oleks tihedalt vastu suusajalatseid kaetud. Pükstel on helkurdetailid, mis suurendavad nähtavust. Tegemist on mitmekülgse treeningpüksiga, mis sobib kõrge intensiivsusega treeninguteks, murdmaasuusatamiseks ja matkamiseks.

Kangas 1: 100% polüester
Kangas 2: 85% polüester / 15% Spandeks

Tootjaleht  Soodus

 

Tootekood: 22316-must Kategooria:
SWIX

SWIX naiste suurustetabel

size chart figure
SizesXSSMLXLXXL
A – Body length – cm164-167164-167168-171172-175172-175172-175
B – Chest – cm828894100106114
C – Waist – cm647076828894
D – Hip – cm8894100106112120
E – Inseam – cm767879808181
F – Sleeve length* – cm757677798081
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted