SWIX RACEX T-SÄRK M (oranz)

39,00

Swix RaceX funktsionaalne lühikeste varrukatega T-särk on väga sobilik intensiivseks treeninguks soojemal ajal.

Seda auhinnatud RaceX-i funktsionaalse aluspesu valikut on kõige parem kasutada igasugusel sportimisel. See on rõõmustanud oma fänne tänu oma elastsele lõikele ja kergele materjalile, tänu millele ei teagi, et sa seda kannad. Avatud soonikkoestruktuur hoiab õhu keha lähedal, tagades maksimaalse hingavuse ja minimaalse ülekuumenemise ohu. Kuigi tegemist on hüdrofoobse materjaliga, on sellel ka võime keha pinnalt niiskust imeda, luues mugava tunde ja temperatuuri ka maksimaalselt treenides.

Materjal: 100% polüester

 

Tootekood: 40801-oranz Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted