SWIX ROADLINE NTS ALUSKIHI SÄRK M (tumesinine)

85,00

Swix Roadline NTS aluskihi särk on ülimalt mugav ja funktsionaalne särk, mis sobib jahedama ilmaga jooksmiseks ja rullsuusatamiseks.

Särk on valmistatud 4-suunaliselt venivast kiiresti kuivavast materjalist. Selle stiili puhul on kasutatud suure niiskusimavusega põhikangast, et rullsuusatamise ajal tunneks end mugavalt. Kasutage seda eraldi või koos tuulekindlate omadustega väliskihiga. Et teid maanteel näha oleks, on särgil helkurdetailid. Kõrge niiskusimavusega põhikangas, mille tagaküljel on niiskuse paremaks juhtimiseks võrkpaneel.

Materjal: 92% polüester, 8% elastaan

 

Tootekood: 10045-tumesinine Kategooriad: ,
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted