SWIX SOKID ACTIVE 2 PAARI (valge-punane)

Algne hind oli: 24,00€.Current price is: 9,60€.

Swix sokid Active (2 paari) on vett hülgavate omadustega. Sobib märgadele rajaoludele ja rasketele treeningutele.

Tehnilised sokid intensiivseks tegevuseks. Sokid on kompaktselt kootud ning tagavad hea haarde ja lisatoe jalatallale. Paksem kõrgendatud kannakee kaitseb kanna tagaosa hõõrdumise eest. Sokid on valmistatud vetthülgavast materjalist ja on lõnga struktuuriga, mis imab nahapinnalt niiskust, et vältida villide teket

Materjal: 98% polüamiid, 2% elastaan

Tootekood: 50017-valge-punane Kategooriad: , , ,
SWIX

SWIX naiste suurustetabel

size chart figure
SizesXSSMLXLXXL
A – Body length – cm164-167164-167168-171172-175172-175172-175
B – Chest – cm828894100106114
C – Waist – cm647076828894
D – Hip – cm8894100106112120
E – Inseam – cm767879808181
F – Sleeve length* – cm757677798081
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted