SWIX TERMOPESU RACEX M (hall)

49,00

Swix termopesu RaceX sobib suure jõudlusega ja kiire pulsiga spordialadeks.

Aastate jooksul on saanud sellest paljude eelistatud pesu, mida valitakse just selle ülielastse konstruktsiooni, väga kerge ja seetõttu peaaegu alasti tunde tõttu.

Avatud silmkoeline struktuur on õhuline ja naha lähedal, tagades ülima hingavuse ja minimaalse ülekuumenemise ohu.

Kuigi tegemist on hüdrofoobse ülikiiresti kuivava kangaga, on struktuur loodud niiskust nahalt eemale imama, mistõttu tundub see intensiivse tegevuse korral mõnus ja temperatuuri reguleeriv.

Materjal: 100% polüester

Tootjaleht  Soodus

Tootekood: 41801-hall Kategooria:
SWIX

SWIX meeste suurustetabel

size chart figure
SizesSMLXLXXL
A – Body length – cm176-179180-183184-187188-191192-195
B – Chest – cm94100106112118
C – Waist – cm80869298104
D – Hip – cm94100106112118
E – Inseam – cm8284868890
F – Sleeve length* – cm8587899193
* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Viimati vaadatud tooted